Hakkımızda


Hayatınızı ve işlerinizi kolaylaştırma yolunda hızlı çözüm üreten plastik ambalaj sektöründe yüksek kalite ve geniş ürün yelpazesiyle koşulsuz müşteri memnuniyetini kendimize görev edindik. Kaliteli hizmetlerini, güleryüz ve sıcak dostluklarla herzaman uygun fiyat ve karşılıklı güven ve saygıyla hizmet anlayışında Mehdim Ambalaj önde gelen firmalar arasına girmiştir. MEHDİM Ambalaj, 2004 yılında plastik kase, çatal, kaşık ve birçok plastik poşet çeşitleri, kağıt, endüstriyel torbalar, peçete, havlu grupları, temizlik ürünleri perakendeciliği işine başlamıştır. Kendini bu alanda geliştirip aynı alanda faaliyet gösteren birçok firmaya toptan ürün satışı yapmaktadır. 750 metrekare kapalı alanda 3000 çeşit ürün yelpazesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Ambalaj Hakkında Bilgi


Ambalaj kısaca içindeki ürünün koruyucusudur. Ürünü, çarpma, ıslanma, zedelenme gibi fiziksel etkilerden korur. Ambalaj ürünün tüketiciye en ekonomik yolla ulaşmasını sağlar, depolama kolaylığı yaratır. Önemli bir görevi de taşıdığı bilgilerle tüketiciye seçim ve kullanım kolaylığı sağlamasıdır. Üzerinde yazılı olan ağırlık, fiyat, üretim tarihi, son kullanım tarihi, ürünün içeriği, üretici firmanın adı, kullanım açıklaması gibi tüm bilgiler, tüketiciye ve satış yapana büyük kolaylıklar sağlar. Ambalaj ürünün tüm özelliklerini tüketiciye bildirebilir. Adeta ürünün dili niteliğindedir. Modern çağın gelişmesi ile birlikte ailelerin küçülmesi, yalnız yaşayan insan sayısının artması gibi etkenler özellikle porsiyonel ambalajların üretimini hızlandırmıştır. İnsanların bu yoğun çalışma temposunda yemeye, içmeye ve alışverişe ayırdıkları sürenin kısıtlı olması, kullanım ve taşıma kolaylığı nedeniyle ambalajlı ürünler tercih edilmektedir. Dolayısı ile gelişen ülkelerde ambalajlı ürün tüketimi, gelişmemiş ülkelere oranla daha yüksektir. (*) Bu bilgiler www.ambalaj.org.tr sayfasından edinilmiştir.

Sektörde Mehdim Ambalaj


Mehdim Ambalaj yılların deneyimi ile Poşet ve Çantalar, Naksan Çanta,konusunda Lider firmalar arasındadır. Rulo Peçete, Z Havlu, Dispenser Peçete, Deterjan, Temizlik Arabası, Çöp Kovası, Çöp Torbası satışlarımızda piyasadan Daha ucuza ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız Plastik Çatal, Plastik Kaşık, Sızdırmaz Kap, Köpük Tabak vb. ürünlerde de Yine sizlere kaliteyi en iyi fırsatlarla getirmektedir. Ambalaj sektöründe liderden olan firmamız Naksan Çanta, Hışır Poşet, Rulo Hışır Poşet, Meteksan Kağıt, Kuşe Kese Kağıt, Pide Zarfı, Kutu Ambalaj, Pide Kutusu, Pasta Kutusu, Baklava Kutusu vb. alanlarda geniş bir yelpazede sizlere hizmet vermektedir. 2004 yılından beri yüzlerce alanda hizmetlerimize sizler için devam ediyoruz. Toptan Alüminyum Tabak, Streç film, Streç Folyo, Alüminyum Folyo, Peçete, Rulo Peçete, Z Havlu, Dispenser Peçete, Deterjan, Temizlik Arabası, Çöp Kovası, Çöp Torbası alanlarında da en iyi fiyatlarla karşınızdayız.Marketlere Rulo Hışır Poşet, Rulo Poşet alanlarında hizmet veriyoruz. Restoranlara Lokantalara Peçete, Kağıt Havlu Dışarıya servis için plastik veya ale. plastik tabak çatal plastik bardak plastik kaşık Toptan olarak satışı ve ücretsiz kargolama ile hizmet veriyoruz. Mehdim Ambalaj firmamızın yeri E-5 Karayolu üzeri kaynarca pendik mevkiindedir, Bu sayede İstanbul Anadolu Yakası Gebze Organize Sanayi Bölgesi, Darıca Sanayi Bölgelerine hızlı erişim olanağımız vardır.